Autor Wątek: Przedstaw się - Jesteś nowy na forum? To miejsce jest dla Ciebie.  (Przeczytany 44352 razy)

Zdunek

  • Pułk Czarnieckiego
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
Jak w temacie. Zapraszam nowe osoby do przedstawiania się tutaj.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2012, 00:08:53 wysłana przez Zdunek »

Ernestyna

  • Pułk Czarnieckiego
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 18
  • I wish I was special, you're so very special
    • Zobacz profil
Odp: Przestaw się - Jesteś nowy na forum? To miejsce jest dla Ciebie.
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 21, 2012, 21:53:17 »
Ahoj! Melduję się na pokładzie. Mam na imię Ernestyna. Mieszkam w Wejherowie, uczę się (przynajmniej teoretycznie ;p) w liceum nr 1 im. Króla Jana III Sobieskiego (klasa językowa). Wiek - 17 lat (no ok, w marcu osiemnastka).

LukorTech

  • Pułk Czarnieckiego
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw się - Jesteś nowy na forum? To miejsce jest dla Ciebie.
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 10, 2012, 14:40:36 »
Ohaio! Mam na imię Łukasz i raczej mam 17 lat, chyba że mnie wszędzie oszukują -.- Sądzę że jakoś w listopadzie (wg. oficjalnych danych) będę miał 18, więc trochę bieda :( Zostałem "zwerbowany" przez Mikołaja Gołąbka :) Uczę się w technikum na dworcowej (bardzo ogólna, ale jakże pożyteczna nazwa) i jestem na kierunku informatycznym.

Siegfried Lehmann

  • Pułk Czarnieckiego
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw się - Jesteś nowy na forum? To miejsce jest dla Ciebie.
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 16, 2012, 00:10:25 »
Kombawa. Mam na imię Siegfried. W bieżącym miesiącu skończyłem 17 lat. Czyli w obecnej chwili mam osiemnaście  :-\ .   Uczę się w technikum na dworcowej, na kierunku informatycznym.

Aldaricus

  • Pułk Czarnieckiego
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw się - Jesteś nowy na forum? To miejsce jest dla Ciebie.
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 27, 2012, 23:44:12 »
Siema^^ tu Koń aka Krzysiu aka Konior:) Informatycy górą więc tak samo jak i Łukasz i Siegfried chodzę na dworcową. Mam lat 19 ( za miesiąc)  i ogólnie lubię grafikę i komputerową  i chodzenie na siłownie:)
Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.
— Józef Beck

Leriss

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Vae Victis
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw się - Jesteś nowy na forum? To miejsce jest dla Ciebie.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 27, 2012, 18:59:49 »
Witam serdecznie,

Mam na imię Adam ;) 22 wiosny za mną, pracuję jako Administrator Systemów Linux, może kiedyś pójdę sobie na studia (obecnie jestem 100% samoukiem). Interesuję się konkretnymi działami informatyki takimi jak chmury obliczeniowe, serwery, sieci rozproszone i szeroko pojętą wirtualizacją. Przybywam do was z localhost'a i mam nadzieję lepiej się z wami zapoznać. Znam Koniora i Siegfried'a ( ten drugi to mój sąsiad tak właściwie).


Stiglitz

  • Pułk Czarnieckiego
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw się - Jesteś nowy na forum? To miejsce jest dla Ciebie.
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 12, 2013, 13:58:54 »
Witam wszystkich.
 Jestem Feba i zarejestrowałam się dla mojej koleżanki, która sama się wstydziła.
Ale nie tylko z tego powodu. Zawsze jakoś interesowałam się historią. Tak więc wracając do tematu, to mam prawie 17 lat. Kończę w sierpniu jakoś chyba. No, pozdrawiam i inne takie. :D

Kinga

  • Pułk Czarnieckiego
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw się - Jesteś nowy na forum? To miejsce jest dla Ciebie.
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 11, 2013, 09:14:25 »
Witam.
Mam na imię Kinga i drastycznie zawyżam Wam średnią wieku ;)
Pracuję w aptece, o Pułku usłyszałam od Ernestyny.

Husarz

  • Rekrut Pułku
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Przedstaw się - Jesteś nowy na forum? To miejsce jest dla Ciebie.
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 19, 2013, 00:08:05 »
Czołem!

Mam na imię Marcin i zawyżać Wam będę średnią wiekową jeszcze bardziej.  8)

Jeśli chodzi o fechtunek bronią białą to posiadam już trochę doświadczenia - choć bardziej w zakresie broni średniowiecznej niż sarmackiej.
Niestety lata przerwy w treningach zrobiły swoje, a i kondycja już nie ta...

Nie obiecuję, że będę mógł w 100% zaangażować się w działania Pułku, ale powrót do treningów i atmosfery towarzyszącej takim przedsięwzięciom jest dla mnie ekscytującą perspektywą - więc kto wie, kto wie... jeśli czas pozwoli...

Główne zainteresowania to historia, militaria, komiks, muzyka, fantastyka, grafika komputerowa, gry... ech... dalej nie wymieniam bo dużo tego...

Zawód: wyuczony - polonista, praktykowany - grafik komputerowy (i kilka innych różnorakich zajęć).

Na dobry początek w dziale Materiałów wrzucam kilka ciekawych pozycji z moich zbiorów...

Pozdrawiam!