Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Zdunek

Strony: [1]
1
Targowisko / [Sprzedam] Dwie szable
« dnia: Marca 04, 2012, 18:38:45 »
Dochodzę do wniosku że muszę sobie zakupić porządniejszą szabelkę(jako dowódca grupy, wiadomo :P ) Dlatego chcę sprzedać swoje dwie szable i kupić coś porządnego

Ta gorsza szabla 100 zł.
Ta lepsza wraz z pochwą to 300 zł.

Mam także jedno ale dotyczącą sprzedaży, z tego powodu że mamy mało sprzętu to osoba która chce zakupić musi w tym roku jeździć na pokazy i wyjazdy, ewentualnie po prostu pożyczyć jeśli nie będzie mógł jechać...

2
Offtopic / Dobry tutek, regeneracja butów
« dnia: Lutego 05, 2012, 14:21:55 »
http://forum.outdoor.org.pl/technologie-impregnacja-itp/kompleksowa-renowacja-butow-czyli-ja-ze-starego-cos-nowego-malowanie-skor-etc/

Jak ktoś ma zniszczone oficery to takie zabiegi mogą zrobić dosłownie cuda z naszymi ukochanymi butami :)

3
Jak w temacie. Zapraszam nowe osoby do przedstawiania się tutaj.

4
Offtopic / Zdunek, moje "urodziny"
« dnia: Grudnia 05, 2011, 16:46:52 »
Za dwa tygodnie mam urodziny, dokładnie 19 grudnia, lecz nie wyprawiam nic, w tym roku mój budżet po prostu wymiękł, sam pewnie będę siedział i coś pożytkował(chociaż dobre whisky sobie kupię), no ale mniejsza. Jeżeli ktoś chce dołączyć do mojego siedzenia to zapraszam w niedzielę 18 grudnia(19 nie pasuje mi bo we wtorek mam zajęcia na uczelni i prawdopodobnie kolokwium) tak  od godziny 17.

Podkreślam że nie przygotowuję nic, nie będę miał ani jedzenia ani alkoholu w zapasie. Jeśli przyjdzie więcej osób to będzie można jakieś pizze zamówić.

Taka luźna propozycja :) I nie mówić mi kto będzie a kto nie, jeśli ktoś chce być to przyjdzie.

5
Warsztat / Scenka rodzajowa - "Gdzie dwóch pijanych...."
« dnia: Lipca 12, 2011, 13:36:27 »
Takie wstępne rozplanowanie scenki
Cytuj
Idzie dwóch pijanych, mocno chwijenym krokiem. Z naprzeciwka  idzie panna. Jeden robi kilka kroków w przód, ciągle gadając z drugim zasłonił mu widok panny. Ten który się wkurzył o "zasłonięcie" widoku wręcz chwyta za bark i przepycha drugiego, mówiąc teksty "nie zasłaniaj widoków", "przesuń się, mój widok" itp.
Zaczynają się przepychanki, a zainteresowana panna podchodzi do nich aby ich rozdzielić. W ferworze walki obydwaj odpychają Ją i mówią coś w stylu "kobieto nie wtrącaj się". Panna upada. Mężczyźni spostrzegli że leży i rzucają się aby jej pomóc. Prześcigają się w gestach dobrego wychowania. Chcą jej podać dłoń, jednak są tak schlani że obydwoje upadają. Dama obrażona podnosi się, rzucając kilka słów obrazy, po czym odchodzi. Meżczyźni zaczynają się tłuc w efektownej walce, przekrzykują się w obrazach za splamienie honoru kobiety. W każdym ich ruchu widać że są schlani. Tutaj walka {jakieś typowo pijackie zagrywki, mam trochę pomysłów, ale to w środę}
Kiedy dwaj wojowie są już zmęczeni i zauważyli że kobieta odeszła z kim innym(np. z lektorem), albo w ogóle sobie poszła, dochodzą do wniosku że dalszy pojedynek na śmierć i życie nie ma sensu. Kilka krótkich zdań że głupi są że o kobietę walczą i biorą flachę i idą dalej pić.
Co trzeba zrobić to powymyślać jakieś staropolskie teksty dla wojów i panny. Oraz coś ciekawego dla lektora wymyślić, na rozpoczęcie i ewentualne zakończenie(bądźmy przygotowani na to że nagłośnienie będzie tylko dla lektora, powydzierać się można, ale przy jakiś obrazach czy coś, bo zwykłych dialogów ludzie i tak nie ogarną)

Jako że Ciacho chciała także brać udział wpadliśmy wczoraj na krótki motyw. Prawie na samym początku gdy dopiero zaczynają się przepychać(nie zasłaniaj widoku). Można wpleść teksty typu "ona będzie moja", drugi walnie tekst(pokazując na Ciacho) weź se tą drugą. W odpowiedzi dostanie "Duroku, ona za młoda, sam sobie weź"
Taka luźna myśl ogólnie....


A jestem zdania że, jeśli scenki będą jako konkurs, to mamy szansę wygrać czymś takim :)

6
Warsztat / Skóry
« dnia: Lipca 12, 2011, 13:08:12 »
Jako że udało mi się coś ciekawego załatwić to pokazuję
http://ifotos.pl/zobacz/2011-07-1_hwqxhnx.jpg/

Dałem za to 50 zł, chociaż facet pewnie dałby mi to za darmo. Ale mamy kontakt na przyszłość i zawsze skóry się przydadzą.
A i też ten fakt pokazuje że jeśli człowiek chce to załatwi wszystko, wczoraj wykonałem 3 telefony i za trzecim razem się udało :)

Skóry przydadzą się dosłownie do wszystkiego, kaletki, wzmocnienia namiotu(nawet same naciągi można z tego zrobić), rękawice, drobne paski i mocowania, obszycia do butelek i wiele wiele innych...

7
Offtopic / Ciekawe rzeczy na allegro.
« dnia: Lipca 02, 2011, 16:45:38 »
Akurat znalazłem buty 44 rozmiar na allegro
http://allegro.pl/oficerki-buty-oficerskie-r-28-5-44-po-ppor-1919-i1675976752.html
ogólnie opłacało by się je kupić na pewno do 60 zł + przesyłka więc jeśli ktoś ma kasę i ten rozmiar to kupować :)

8
Offtopic / Basen
« dnia: Czerwca 22, 2011, 00:33:35 »
Ogólnie zacząłem się zastanawiać czy nie chodzić na basen, tak w miarę regularnie(1-2 razy w tygodniu). Żeby sobie kondychę poprawić, wzmocnić kręgosłup i trochę kolano rozluźnić.

Na 99% idę w tą sobotę na Wejherowski basen przy zs3 i jak ktoś chce to zapraszam :)

9
Targowisko / [Sprzedam] Buty rozmiar 43(chyba)
« dnia: Czerwca 19, 2011, 22:34:39 »
Długość wkładki około 27,5 - 28cm długość podeszwy 30 cm. Aktualnie mam tam dwie wkładki wrzucone bo były dla mnie luźne.


Same w sobie są wygodne, ale trzeba mieć w miarę dopasowaną nogę, bo inaczej latają.

Jako że ich nie używam to chcę je oddać za cenę zbliżoną do tej za ile je kupiłem, czyli za 50 zł

10
Warsztat cyfrowy / Zdjęcia Trening 04.06.2011
« dnia: Czerwca 05, 2011, 15:54:49 »
Powoli będę tutaj wrzucał linki do zdjęć(jak wszystkie do mnie trafią).

http://ifotos.pl/bractwo/04-06-2011_zdjecia_zdunek.zip [37 MB]

http://ifotos.pl/bractwo/04-06-2011_zdjecia_byku.zip [73,5 MB]


Uwaga, wielka prośba. Nie ściągajcie plików powyżej 50 MB w godzinach szczytu(16-22). Serwer nie ma ograniczeń szybkości ściągania na użytkownika i wolałbym żeby nie został "zabity"
Same zdjęcia lekko zmniejszyłem i dałem minimalną kompresję(90% jakości i rozdziałka około 1280x960 px, dzięki czemu zamiast 800 MB mam 80 MB :) )

Strony: [1]